Metamorphose to ekskluzywny koncept wysokojakościowych podłóg.
Nowoczesne technologie, doskonałe materiały i piękne wzornictwo... w równie pięknej cenie.
Klienci będą zachwyceni! Odkryj świat podłóg Metamorphose i ciesz się stylem i jakością przez lata.
Bądź niepowtarzalny z Metamorphose!

Odkryj panele podłogowe Chateau- wyjątkowy laminat układany w jodełkę łączący nowoczesność i tradycję w przyciągający wzrok sposób. 
Dzięki wzorom naturalnego drewna oraz wyjątkowym, małym i wąskim klepkom Chateau można bez trudu odtworzyć popularny od wieków styl parkietu w jodełkę. 
Elegancka jodełka Chateau łączy w sobie nowoczesność i tradycję w wyjątkowo przyciągający wzrok sposób. Z tym wspaniałym wzorem pod stopami z pewnością przeżyjesz niezliczone chwile radości we własnym stylowym domu.


Wytrzymałość
Dzięki wytrzymałym powierzchniom, są niezwykle odporne na ścieranie i zarysowania. Wysoka trwałość sprawia, że podłoga zachowuje swój piękny wygląd przez długi czas.
łatwa pielęgnacja
Laminat jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia i łatwy w pielęgnacji. Wycieranie lekko zwilżoną ściereczką czy odkurzanie zapewnią higieniczną czystość.
możliwość stosowania na ogrzewanie podłogowe
Panele można bez problemu zamontować z systemem ogrzewania podłogowego. W takim przypadku z paneli układa się także tzw. podłogę pływającą. Należy jednak pamiętać o dobraniu odpowiedniego podkładu
szybki i łatwy montaż
Specjalny system montażu pozwala w łatwy sposób ułożyć podłogę. Nie wymaga klejenia do podłoża, a prace montażowe nie wiążą się z dużym zanieczyszczeniem pomieszczenia.
ekonomiczność
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Chateau Monfort
chateau blanc

Copyright © 2022 Podłogi Metamorphose wszelkie prawa zastrzeżone

Design by Graff